19 Mart 2019 Salı Adana Altılı Yorumları Çok sağlam bankolu

19 Mart 2019 Salı Adana Altılı Yorumları Çok sağlam bankolu

19 Mart 2019 Salı Adana 

 

1.AYAK: Takip atımız **************** ile yarış gören ve ekibinin inandığı **************** arasında bir koşu olması bekleniyor. Bunların arasına ilk kez koşanlardan mükemmel görüneni **************** katılabilir.

2.AYAK: Canı istediğinde bu şartlarda bu rakiplere geçilmeyecek olan **************** ve güçlü isim **************** öncelikle yazılmalı. **************** iyi hazırlanmış. Ahırlarda sürprizciler **************** diyor dikkat.

 

3.AYAK: Bu yarış tam bir taktik savaşı olacak. Önceden stili rakibi olup karşılaşmış isimler var, O yarışta başarısız olup bugün hamle yapması beklenen atlar var. Bu sebeple iki isim önereceğiz ve sağlam bir yarış izleyeceğiz muhtemelen . Son 200 de liderliği alıp gidecek olan **************** ve sonlarda toplama görevini üstlenecek olan **************** den biri kazanacaktır.

 

4.AYAK:  **************** iyi koşacağı söyleniyor. **************** ekibi atlarını daha iyi yerlerde görüyor.

 

5.AYAK: Güç olarak kıyaslama yaparsak **************** ve **************** arasından bir birinci çıkacağını söyleyebiliriz.

 

6.AYAK:  **************** afg oranlarına göre sürpriz konumda olacak ama ekibi bugün çok güveniyor dikkat.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44