19 mayıs 2019 adana at yarışı tüyolu yorumları

19 mayıs 2019 adana 

 

1.AYAK:  ************* ilk yarışında çok iddialı önerilmişti. Sonrasında ise binici katliamı ile maiden kaldı. Bugün lehine şartlarda daha etkili binicisi ile mutlaka şanslı olur. ************* bu pistte çok farklı koşar diyorlar.************* ekibi ise bugün için iddialı. ************* sigorta olsun.

2.AYAK: Alehine şartlarda bile ne denli formda olduğunu bize gösteren ************* bu koşuda BANKO yazılabilir.

 

3.AYAK:  ************* aradığı şartları bulduğunda grup farketmeksiniz affetmiyor. Bugün mutlaka yazılmalı.

 

4.AYAK:  ************* grupta bizce en güçlü isimdir. ahır önerisi ************* ve son dönemde formunu oldukça arttıran ************* daha sonra değerlendirilebilir.

 

5.AYAK: **************************arasında geçmesi beklenen koşuda belki sprintte geç kalmazsa ************* şanslı olabilir . *************  kalitesi bu grupta tartışılmaz ama sorunları nüksedebilir dolayısıyla son sıraada şans verdik.

 

6.AYAK: *************   son yarışında sürpriz bir şekilde stili rakiplere rağmen **. Bugün lehine şartlarda daha rahat sonuca gitmesi gerekir. BANKO

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]