19 Mayıs 2019 Pazar istanbul altılı tüyoları çok sürprizli

19 Mayıs 2019 Pazar istanbul altılı tüyoları çok sürprizli

19 Mayıs 2019 Pazar istanbul 

 

1.AYAK: Günün ilk ayağında da çok sürpriz bir öneri ile başlayalım.*************  için ilgililerinin beklentileri çok yüksek olduğu aşikar. Yeterince form tuttu ve buraya hedefli geliyor. Kazanırsa ilk ayaktan herkesi yatıracaktır. *************  ve *************  en ciddi rakipleri olacaktır. *************  ve *************  ile burayı sağlama alabiliriz.

2.AYAK: *************  bu gruba da kafa tutar dediler.  ************* çok iyi durumda.  *************  ve *************  diğer yazılması gereken isimler.

 

3.AYAK: *************  hakkında iyi duyumlar geldi. Çok sürpriz durumda olmasına rağmen bizce bu grupta çok şanslıdır dikkat ediniz. *************  da hedefli katılıyor.*************  ve *************  bildiğiniz üzere takip atlarımız ve iyi koşması muhtemel gruptalar. *************   ve *************  ile de burayı geçelim.

 

4.AYAK: *************  hata affetmeyecek kadar iyi durumdaymış. Gruptaki rakiplerinden eksik yanı olmamasına rağmen bu kadar geri planda kalmasına şaşırdık. Tabiki rakiper de çok formda olduğundan buraya çok at yazılmalı. Şablonda sıraladık.

 

5.AYAK: *************   yakın zamanda tüyosu gelen ve kazanması gerekir duyumu ile bugün çok güvenilen bir tay. Eğer ki kazanma özürlü olup karşımıza çıkmazsa bugün kaybetmez diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

6.AYAK: Çok sürpriz konumdaki *************  bugün kendisine güvenmeyenleri yanıltmaya hazırlanıyor, en önemlisi de ** tercih etmemesi büyük hata olucaktır kendisi adına. *************  yarış içi avantajlarından dolayı çok şanslı.  *************  ve *************  çok formda.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]