19 Nisan 2019 Cuma Bursa altılı ganyan yorum ve tüyolu kupon

19 Nisan 2019 Cuma Bursa altılı ganyan yorum ve tüyolu kupon

19 Nisan 2019 Cuma Bursa

 

1.AYAK: Pisti seven ve şüphesiz grubun en güçlü ismi olan ************* favori ama mesafeden dolayı yanına rakip yazmak durumundayız. Öncelikle yakın zamanda takip listemize aldığımız *************, daha sonra sınıf atlayan ************* ve gücünü henüz yansıtamayan bomba isim ************* mutlaka yazalım.

2.AYAK: Ahır önerisi ile bursa pistine tam uyum sağlar denilen ************* bizim BANKOMUZ olacaktır.

 

3.AYAK:  *************çim pisti sevdiğini gösterecektir ve mesfesinde mutlaka çok koşacaktır. Olur da stili bir rakibi sıkıştırırsa diye yanına sigorta amaçlı güçlü isim ************* yazabiliriz.

 

4.AYAK: Sürpriz konumda olmasına rağmen ahırlar bölgesi ************* için anneden kardeşleri gibi ilk startını kazanır diyorlar. BANKO değerlendirilebilir.

 

5.AYAK:  ************* mükemmel bir forma ulaşmış diyorlar. Eğer eksik koşmazsa muhtemelen kazanmasını bilecektir. BANKO

 

6.AYAK:  Tekrar çime hedeffli gelen ************* dikkat bombayı patlatabilir.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44