19 Ocak 2019 Adana At yarışları Ahır tüyoları ile banko altılı

19 Ocak 2019 Adana At yarışları Ahır tüyoları ile banko altılı

19 Ocak 2019 Adana At yarışları Ahır tüyoları ile banko altılı

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

19 Ocak 2019 Adana

 

1.AYAK:  ************** son yarışlarındaki performansı ile muhtemelen herkesin bankosu olacak ama bizim favorimiz aksine ************** olacaktır. Bu at yarış içi şartların tamamen lehine dönmesi ile çok şanslı. Eğer herhangi bir rakibi stili dışı koşarda zorlarsa o halde *** yine gün doğar.

 

2.AYAK: ************** ve **************takip listemize giren yakın zamanda kazanacak isimler. ************** ve ************** ise formda isimler kontejanından yazılmalı.

 

3.AYAK: ************** daha iyi gruplarda boy gösterebilecek kapasitede formda bir at. Bu grupta hayli sivriliyor. Banko yazmamamızın tek sebebi şu sıralar gözle görülür gelişme kaydetti denilen ************** ‘dur. Zira bu atın kalite bakımından favoriden alta kalır yanı yoktur.

 

4.AYAK: Ahırda çok sağlıklı görünen ************** bizce rakiplerinin eksik yanlarını değerlendirip kazanmasını bilecektir. Sadece ************** ‘dan çekiniyoruz zira kazanma özürlü ama bunu yenmesi için birçok şey deneniyor, her an başarılı olup kazanma serisine başlayabilir dikkat.

 

5.AYAK: Çimde kazanıp ara verdikten sonra adana kumuna iddialı getirilen ************** favorimiz. Eğer tam olarak hazırsa bu rakipleride geçecektir. Aksi halde ************** ve ya **************  biri kazanır.

 

6.AYAK: ************** bugün bir grubun aşırı güvendiği isim. Mutlak başarı bekleniyor. Kazanma karakteri zayıf ama rakipleri de pek sağlıklı değiller. Dolayısıyla form durumu ve yarış içi avantajlarınıda göze alırsak bu grupta kazanmalı diyor ve günün BANKOsu olarak öneriyoruz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.