19 Ocak 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tüyolu Kupon

19 Ocak 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tüyolu Kupon

19 Ocak 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tüyolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

19 Ocak 2019 İstanbul

 

1.AYAK: İstanbula çok iddialı gelen ************ yı muhakkak kuponlara yazalım, artık kazanma karakteri problemi de olmadığı için böylesine hedefli katıldığı yarışlarda mutlaka başarılı olur dikkat. ************ çok formdaymış, bu kilolarda bu grupları da geçerse şaşırmamalıyız. ************ boş bırakılırsa bitirebilir, iş sprinte kalırsa ************ ve ************ etkili gelecektir.

 

2.AYAK: ************ ve ************ arasında geçmesi beklenen bir koşu.

 

3.AYAK: ************ için bu kez hata yapmaz ve kazanır diyorlar. ************ te bugün yarın kazanır ümidi ile her yarışına iddialı giriyor. biz yinede ihmal etmeyelim.

 

4.AYAK: Özellikle bu koşuda sağlam yerden iki isim hakında bilgi aldık, bursadan gelen ************  ve ************ ikilisinin bugün harika koşacağını bildirelim. Yarış bu iki at arasında geçer.

 

5.AYAK: Handikap puanı farklarına bakmayın, bu koşudaki her atın yarış içinde avantajlı olduğu durumlar var ve hepsi yapmamız gereklidir.

 

6.AYAK: ************ yüksek afg oranı ile herkesin bankosu ama son yarışında gösterdi ki tamamen kazanma özürlü, önündeki atı atlayamayan bir ata en pasif grupta bile güvenmek risktir. Bu kez formda ************ ile önde rahat kalırsa bitirme ihtimali yüksek ************ öncelikle yazılmalı.  ************ başarısız yarışlarına rağmen kaliteli bir at. ************ sentetikte bekleneni veremese de her an bomba yapabilecek kapasitededir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.