19 ocak 2020 adana at yarışı kuponu sağlam banko

19 ocak 2020 adana at yarışı kuponu sağlam banko

19 ocak 2020 adana at yarışı sağlam banko

 

*1.AYAK:* Düzenli aralıklarla koşan ve iyi ellerde bakılan ************ kiloya rağmen bu grupta ihmal edilmemeli. Mesafesinde ************ mutlaka iyi koşar. Kaliteli ************ ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Çok sürpriz konumdayken önerdiğimiz ************  nihayet iyi koşup form durumunu ispatladı fakat kazanmaya yetmemişti. Bugün bu rakipleri geride bırakacaktır diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

*3.AYAK:* ************ ve ************ rakiplerinden farklı isimler olsa da bu aralar içinde başka bir at varmış gibi koşan ************ ile her an sürprize müsait yapısı olan ************ sağlam kuponlar eklenebilir.

 

*4.AYAK:* ************ ve ************  lehine şartlarda gücünü kullanıp yarışa ağırlığını koyan isimler. Bugün de aralarında bir yarış bekleniyor. Fakat yarışın tersi seyirde gitme ihtimaline karşı dirençli isim ************ sürpriz hanesinden yazılabilir.

 

*5.AYAK:* ************ ve ************ çok formda ve tecrübeli isimler. İstedikleri zaman bu tip gruplarda yarış kazanabilecek durumdalar. 

 

*6.AYAK:* Değişen binicisi ile ************ dan bu kez çok etkili bir performans bekliyoruz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.