19 ocak 2020 izmir altılısında önemli sürpriz tüyolar

19 ocak 2020 izmir altılısında önemli sürpriz tüyolar

19 ocak 2020 izmir altılısında önemli sürpriz tüyolar

 

*1.AYAK:* Maiden koşuda iki isim önereceğiz. Bunlar bugün sürpriz konumda olan takip atlarımız olup kuponlarınıza mutlaka eklemenizi öneriyoruz. İzmire iddialı giden ancak yarış stiline uygun kulvarı bulamayınca erken pes eden ************* bu kez dikkate alınmaz ise ceza kesmeye hazırdır dikkat. İlk yarışında bir grubun güvendiği ************* ise dağınık giden yarışa sprint mesafesini ayarlayamamıştı. Bugün farklı bir koşu bekliyoruz.

 

*2.AYAK:* Formda olduğu bu günlerde yarış içi şartları lehine yakalars afffetmeyen ************* her grupta yazılmalı. Gücünü yansıtamayan ************* her an sürpriz yapabilir. ************* bu tip mesafelerde neredeyse grubun en iyisidir. Ciddi hazırlandığı söylenen ************* ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Günün zor koşusu olacak, ************* bazı sorunlarından dolayı zaman zaman ara veren bir at. Bugün iyi koşacağı söyleniyor ama işler ters giderse ve yine eksik koşarsa bu yarışından sonra da uzunca bir ara verebilir.

 

*4.AYAK:* ************* ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Stilinden dolayı her an geçilecekmiş gibi dursa da inatçı karakteri ile sonuca gidiyor. Rakiplerinin çoğu bunu bildiği için üstüne gidip erkenden geçmek istiyorlar. Yani boş bırakırlarsa kazaanır, üstüne giderlerse kendi şansları biter. Taktiksel olarak ciddi bir rakibi tarafından erken yorulur ise kazanma karakterine rağmen ************* mutlaka devreye girecektir. Sağlama almak için denk ikili ************* ve ************* ile birlikte bu aralar çok formda gözüken ************* da kuponlara eklenmeli.

 

*5.AYAK:* Sadece temposunu kurabildiği yarışlarda güven veren ************* bugün beklediği şartları bulmuş durumda. Rakiplerinden ters bir hamle gelmezse çıktığı gibi bitirmesini bekliyoruz. BANKO

 

*6.AYAK:* ************* ve ************* ilk yarışlarında ahırlar bölgesinde çokça konuşulmuştu. Kazanmaları uzun sürmez deniliyor. Bunların yanına kalite olarak üst sınıf olan ancak yarışlarında başarılı olamayınca ara verilen ************* ekleyebiliriz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.