19 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

19 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

19 Şubat 2019 Adana

 

1.AYAK: Ahır önerisi ************* ve sıkı hazırlanan eküriler ************* öncelikle yazın. ************* için de iyi duyumlar geldi ama kazanma karakterinden dolayı biraz geri planda önerdik. Çok sürprizde binicisinin de iddialı olduğu ************* ekleyebiliriz.

 

2.AYAK: ************* ve ************* gruptan ayrı performansı ile öne çıksa da bu koşuda ahır önerileri ************* ve  ************* muhakkak kuponlarda olsun. Hatta sık koşmaktan etkilenip birazcık dinlenen ************* da sürprizde değerlendirilmeli.

 

3.AYAK: Gruptaki tüm isimlerin güç ve form olarak birbirine yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yarış içi şartlar iki türlü gelişebileceğinden öncelikle ************* yazılmalı. Diğer ihtimalde ise ************* şanslı olacağından mutlaka eklenmeli.

 

4.AYAK: Yakında kazanır denilen ************* favorimiz. ************* sürekli iyi koşan mükemmel formda isim ama kazanma karakterinden dolayı geri planda şans veriyoruz. start sorunu henüz çözülemeyen ************* bütçesi olanlar değerlendirsin zira olur da çıkarsa bombayı patlatır.

 

5.AYAK: ************* için çok uygun rakipler. Muhtemelen eksik koşmazsa kolay kazanacaktır.

 

6.AYAK: ************* ahır önerisi ile çok koşacağı kesin gibi.  ************* takibimizdeki isimdi. ************* süper formu ile yazılmayı hak ediyor.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.