19 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

19 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

19 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

19 Şubat 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: ************ için çok uygun rakipler olsa da kazanma karakterinden dolayı rakip yazmak durumundayız. ************ de kazanma özürlü takip atlarımızdan. ************ yarış içi avantajları var. ************ ve ************ sağlam kuponlarda olsun.

 

2.AYAK: Ayırımsız birçok isim önereceğiz, denk şartlarda kimin kazanacağı meçhul bir yarış. ************

 

3.AYAK: Tüm şartları lehine bulduğunda bir şekilde kazanan ************ bugün bu şartları yakalamış durumda. Yinede sağlama almak için ************ yazabiliriz.

 

4.AYAK: Buraya çok iddialı geldiğini öğrendiğimiz ************ nun kazanmasını bekliyoruz.

 

5.AYAK: ************ mükemmel durumdaymış ve ahırlarda çokça dillenen bu safkan bir grubun banko önerdiği isim. ************ da gizliden iyi hazırlandığını duyduğumuz bir isim. ************ ve ************ ise takipten ekleyeceklerimizdir.

 

6.AYAK: ************ ve ************ ahırlardan duyabildiğimiz isimler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.