19 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

19 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

19 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Bu koşuya çok ciddi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ile bir grubun güvendiği ve iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ sizlere önereceğimiz isimlerdir.

 

*2.AYAK:* Tekrar başarılı olduğu piste getirilen AT İSMİ GİZLİ canı istediğinde bu rakiplere çok rahat diş geçirebilir. AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yarış içi avantajları bulunan diğer isimler.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kendisi kadar iyi bir ekürisi var, muhtemelen yarışın her türlü gidişattına göre taktik belirleyip sonuca ulaşmaya çalışacaklar.  AT İSMİ GİZLİ canı istediğinde kazanan, AT İSMİ GİZLİ ise kazanmak için canını dişine takan bir at olduğundan yazılmalı.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ Buradaki rakiplerini fotoda az farkla bile geçmiş olsa da yarış içi şartlar lehine gelişirse her zaman üstün geleceğini kanıtladı.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışı ile hayli göze batan bir isim ve muhtemelen yarın çoğunluğun kalesi olacak. Lakin ara sonrası ilk yarışın ardından yorgun düşebileceği için rakip yazmak durumundayız. Takip listemizden AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun.

 

*6.AYAK:*  Form artışını kazanarak henüz süsleyemeyen AT İSMİ GİZLİ bugün öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ iyi ahır bakımı ile kötü koşmaz.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.