19 temmuz bursa altılısı tüyolu atlar ile özel yorum

19 temmuz bursa altılısı tüyolu atlar ile özel yorum

19 temmuz bursa altılısı

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kendisine göre çok uygun rakipler yanında lehine şartlarda kazanması normal sonuç olacaktır. Ancak çok ta kilo kaldırabilen bir at değil. Yani yüksek bütçelerle sürpriz altılı kuranlar rakip arayabilir. Bizim önereceğimiz tek rakip formunu sürekli arttıran kısa sprinter YILDIZLI BÜLTEN olacaktır. İdareli sürülmesi halinde kazanma şansı yüksek olur.

2.AYAK: Elle tutulu gözle görülür bir başarısı olmasa da YILDIZLI BÜLTEN için iddialı birkaç duyum aldık. Sağlam kanallardan gelen bu duyuma istinaden kötü koşması beklenemez. Bir süre önce ahırdan önerilen YILDIZLI BÜLTEN için yakında kazanır diyorlardı. İhmal etmemek lazım.

 

3.AYAK: Zor bir koşu olacak ancak YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN grupta göze çarpan son dönemde dikkat çeken isimler.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN her ne kadar ciddi favori olsa da bu mesafenin son 50 metresi her zaman için risk teşkil eder. Ciddi hazırlıklarla buraya hedefli gelen YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazılmalı. Yarış ters bir ihtimalde erken süratlenirse diye güçlü sprinter YILDIZLI BÜLTEN sigorta amaçlı yazılabilir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için lehine şartlar mevcut ancak bu sezonki kazanma karakteri güven vermiyor. Sorunları çözülen YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazılmalı. Çok sürprizde YILDIZLI BÜLTEN değerlendirilebilir.

 

6.AYAK: Yakın takibimizdeki YILDIZLI BÜLTEN nceliğinde ahır önerisi olarak yakında kazanırlar denilen  YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda olsun.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.