19 temmuz cuma istanbul altılısında ahır önerisi sağlam banko

19 temmuz cuma istanbul

 

1.AYAK: Güç olarak rakiplerinden bir gömlek üstün olduğu aktarılan YILDIZLI BÜLTEN dikkat , bu grupta çok sürpriz konumdayken bombayı yapabilir. Kazanma karakterine rağmen YILDIZLI BÜLTEN yine yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN için düzeldi demişlerdi bunu kanıtladı. Bugün de iyi koşacaktır.

2.AYAK: Ahırlar bölgesinde adı geçen YILDIZLI BÜLTEN için çok hazır ve kazanmaya bilenmiş diyorlar dikkat. Yarışa erken dahil olabilirse bomba yapar denilen YILDIZLI BÜLTEN da ihmale gelmez.

 

3.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı YILDIZLI BÜLTEN önceliğinde bu koşuda çok at yazmanızı önereceğiz.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için bu kez hata yapmazsa kazanır diyorlar ama sentetike YILDIZLI BÜLTEN da ihmal edilmeyecek kapasitede bir at.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için bu rakipler çok uygun. Hatta ilk yarışında çok sert rakibe denk gelmeseydi bir süre bu atın seri birinciliklerini izlerdik diyorlar.

 

6.AYAK: Yakın dönemde takip listemize giren YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yanına bugün önerilen  YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ekliyoruz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.