2 adet bankolu 30 eylül 2020 istanbul altılısı

2 adet bankolu 30 eylül 2020 istanbul altılısı

30 eylül 2020 istanbul altılısı

1.AYAK: Son yarışı görmezden gelmemiz gereken AT İSMİ GİZLİ dişne göre rakipler yanında sevdiği pistte iyi form durumu ile kazanmasını bilecektir. BANKO

2.AYAK: Totodan bakıldığında form durumu kötüye gidiyor gibi gözükse de bu hafta çok farklı gözüküyor denilen AT İSMİ GİZLİ kuponlara öncelikle yazılmalı. Bu mesafede buranın olmazsa olmazı AT İSMİ GİZLİ ile nispeten uygun grupta AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. Sentetiğe uyum sağlarsa AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.

3.AYAK: Bitiricilik problemi giderlirse seri bile yapabilir denilen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. Teşviklere cevap vermeme problemi olan AT İSMİ GİZLİ bu sorunu halledildiğinde beyaz bayrak ayna yarışları izlettirecektir. Nefes açan AT İSMİ GİZLİ için kazanması uzun sürmez denildi. Farklılaştığı gözlemlenen AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. İlk yarışında ilgililerinin çok övdüğü AT İSMİ GİZLİ bugün de yazalım. Geçen ay iyi bir yarış çıkardıktan sonra kısa bir ara veren AT İSMİ GİZLİ sigorta olsun.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ istikrarlı ve başarılı yarışları ile adından sıkça sözettiren bir safkan. Bugün boş kilosu ile etkili olacaktır lakin atı yarışa dahil edebilmek için erken sprinte kaldırmak lazım. İlk kez binen jokeyi ile bu konuda hata yapmazsa kazanmaya yakındır. Rakip olarak biniciden iddialı AT İSMİ GİZLİ ve yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ GİZLİ öneriyoruz.

5.AYAK: Bu kez temkinli giderse AT İSMİ GİZLİ için kazanır diyebiliriz. Son yarışındaki hata mesafeyi kısaltmak adınaydı. Bugün ideal mesafesinde BANKO yazılabilir.

6.AYAK: İlk yarışında start çıkışı talihsizlik yaşayan AT İSMİ GİZLİ sonrasında toparlanıp gruba katılana kadar yarış bitmişti. Ancak yarış içi diri görüntüsü çok beğenildi. Giderek artan formu olduğu söyleniyor. Bugün çok etkili olacaktır. Gücü var ama bunu yarışa taşıyamayan AT İSMİ GİZLİ her an ters koşabileceğinden mutlaka yazalım. İlk yarışına iddialı katılan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ****
3.AYAK: ******
4.AYAK: ***
5.AYAK: *
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.