2 ağustos cuma bursa altılı ganyan programı ahırdan sağlam bankolar

2 ağustos cuma bursa altılı ganyan programı ahırdan sağlam bankolar

2 ağustos cuma bursa altılı ganyan programı yorumu

 

 

 

1.AYAK:  Çok iyi hazırlandığı söylenen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı ve takibe alınmalı. Daha önceden takip listemize giren ve yakında kazanır önerilen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisinden biri bugün bomba yapabilir dikkat.

 

2.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN yarış içi avantajlarınıda kullanarak kazanmaya çalışacaktır. Ekibinin iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN ile takip listemizden sprinter YILDIZLI BÜLTEN ihmal edilmemelidir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisi güç ve form durumu olarak diğer rakiplerinden sıyrılıyor fakat ikiside aynı stilde ve yarış içi şartlar alehlerine gelişirse diye yanlarına sigorta amaçlı ön gruptaki isimlerden dirençli olanı YILDIZLI BÜLTEN ekleyelim.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN gruptan farklı bir isim. Ancak bu kilolarda bitirici hamaleyi yapamıyor ve fotoda kaybediyor genelde. Bu sebeple yanına öncelikle YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN öneriyoruz, varsa tuttuğunuz başka isimler ekleyiniz.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kalitesi malum ve sorunları halledilmiş denildi. YILDIZLI BÜLTEN bu şartlarda çok koşar. Yarış çok süratli giderse diye çok sürprizde YILDIZLI BÜLTEN de yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN ise ahır önerisi olarak geldi.

 

6.AYAK: Kazanama karakteri zayıf olsa da sürekli iyi durumundan bahsedilen YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda olsun. Son yarışında iddialı olan ama bekleneni veremeyen YILDIZLI BÜLTEN tekrar başarılı olduğu piste getirildi. Hedef burası olabilir dikkat.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.