2 ağustos cuma istanbul altılı tüyoları

2 ağustos cuma istanbul altılı tüyoları

2 ağustos cuma istanbul altılı tüyoları

 

 

1.koşuda YILDIZLI BÜLTEN için uzun zamandır hazır olmasına rağmen ilk yarışını kazansın diye bekletiliyor denildi. Bugün burası tam hedef. Koşuda kan hattı yüksek birçok isim de var.

2.koşuda YILDIZLI BÜLTEN bu kilolarda bu şartlarda kesinlikle çok koşacak isim.

3.koşuda afg oranlarında çok geri planda kalmasına rağmen sentetikte çok iyi olan YILDIZLI BÜLTEN için rakipler bizce dişine göre, mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

____________

1.AYAK:  YILDIZLI BÜLTEN mükemmel formu ile yine iddialı olacak fakat bu kez yarış içi şartların lehine olacağı YILDIZLI BÜLTEN da kuponlaraa eklenmeli.

 

2.AYAK: Öncelikle takip atımız YILDIZLI BÜLTEN için tekrar toplarlandı ve bu yarışa çok iyi hazırlandı bilgisini aldığımızı belirtelim bu rakipler yanında bombayı patlatırsa şaşırmamalıyız. YILDIZLI BÜLTEN üst düzey forma ulaştı artık rakip tanımaksızın yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bu aralar her şartta iyi koşanlardan.

 

3.AYAK: Piste uyum sağlarsa YILDIZLI BÜLTEN bu grupta çok iyi koşar dikkat. Bugün iddialı önerilen YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazın. 

 

4.AYAK: Günün en zor koşusu olacağını belirtelim. Sadece rakiplerinden daha çok dillenen isimler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN oldular.

 

5.AYAK: Tekrar kazanabileceği şartları arayarak buraya getirilen YILDIZLI BÜLTEN bugün sürprizi yapabilir dikkat.

 

6.AYAK: Önerilen bir isim olmadı, bu şartlarda çok koşabilecek yarış içi şartların yarayacağı YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazmanızı tavsiye edebiliriz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.