2 ağustos perşembe kocaeli altılı yorumlarımız

2 ağustos perşembe kocaeli altılı yorumlarımız

2 ağustos perşembe kocaeli altılı yorumlarımız

 

2 ağustos perşembe kocaeli  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  *****  ve *****  bugün çok koşması beklenen ikili.  *****  takip listenizde olsun şu sıralar yarış kazanma seviyesinde. *****  ve *****  sağlamcılar için önerilir.

2.AYAK: *****  için tüm ahır ekibi kazanır gözüyle bakıyorlar. Belki bir yarış daha form tutsa daha sağlam banko olabilirdi. Yinede bu rakipleri kolay geçmesi lazım. Yarış gören *****  takip listenizde olsun.

3.AYAK: *****  ve *****  güçlerini konuştracağı bir yarış seyri olacak. Bunlara *****  yarış içi avantaları ile katılabilir. Bu koşu genel olarak altılı ganyan açısından riskli görünen koşudur.

4.AYAK:  *****  ilgilileri atlarına bugün çok güveniyor. *****  için bir dostumuz iddialı koşutu ve takip listesine alalım, *****  ve *****  eşit konumdaki rakipleridir.

5.AYAK: Son yarışından sonra çok daha etkili olması beklenen *****  banko yazılabilir. Takip listesindeki ***** bugünde kuponlada mutlaka olsun.

6.AYAK: *****  ve *****   ahır önerileri, bir grup bu iki at dışına çıkmaz diye ısrarlı. ***** ciddi form düzeyi ile yine kazanma ihtimali var. Düzelme sinyalleri görünen *****  takibe alınmalı.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.