2 Aralık 2018 Pazar Adana At yarışları tüyolu 1 sağlam bankolu kupon

2 Aralık 2018 Pazar Adana At yarışları tüyolu 1 sağlam bankolu kupon

2 Aralık 2018 Pazar Adana At yarışları tüyolu sağlam bankolu kupon ile artık siz de tutturun.

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

2 Aralık 2018 Pazar Adana

 

1.AYAK:  Bu koşu ****** ve ****** arasında bir yarış olacak. %80 ihtimalle dışına çıkmaz ama kazanma karakteri zayıf olan ****** son yarışında bu sorunu çözmüş ve bugün de etkili koşabilir. Daha sağlamcılar bu atı da ekleyerek rahat bir yarış seyredebilirler.

 

2.AYAK:  Ahırdan önerilen ****** mutlaka yazın. ****** doğu illerine başarılı olsa da adanaya çok formda geldiğinden ve yarış içi şartlar müsait olduğundan dolayı yine kazanabilir. ****** ise takip listesinden önereceğimiz bir isim.

 

3.AYAK:  ****** önceliğinde ******,  ****** ve ****** ile bu koşuyu rahat izleyebilirsiniz.

 

4.AYAK:  Öncelikle yarışın ağır favorisini yarış içi şartlardan dolayı yazmadığımız belirtelim, dileyen ekleyebilir. Bizce adana pistinin şu sıralar en başarılı isimleri ****** ve ****** ‘dan biri yarışı kazanır.

 

5.AYAK:  Ahır önerisi ile ****** bugün banko yazmanızı önereceğimiz isimdir. Kazanma özürlü rakiplerini geride bırakmasını bilecektir.
BANKO: *

 

6.AYAK:  ****** bugün çok tutuluyor ama ciddi rakip önerileri geldi.  ****** önceliğinde ******, ****** ve ****** kuponlarımızda bulunduralım.

 

 

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.