2 Aralık 2018 Pazar İzmir Altılı Yorumları ahırdan tüyolu garanti

2 Aralık 2018 Pazar İzmir Altılı Yorumları ahırdan tüyolu garanti

2 Aralık 2018 Pazar İzmir Altılı Yorumları ahırdan tüyolu garanti

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

2 Aralık 2018 Pazar İzmir

 

1.AYAK:  ******* bursadan izmir kumuna bu kez daha iddialı geliyor, ******* mükemmel formunu aynen koruyor, ******* takip listesinden önereceğimiz isim olup, ******* iyiye giden durumu ile yakın zamanda bomba yapacaktır dikkat.

 

2.AYAK:  ******* çok uygun grupta lehine şartlarda çok şanslı.  ******* ve ******* takip listesinden önerilen atlar. ******* ve ******* ahır önerileri olup takibe alalım.

 

3.AYAK:  ******* kalitesi ile ahırlar bölgesinde çok güvenilen bir tay, ******* ise sorunları halledildikten sonra çok daha ciddi hazırlanıp bu koşuya katılacak dikkat. ******* ise sert biniciye ihtiyacı olduğundan bu kez etkili jokeyi ile adını duyurabilir.

 

4.AYAK:  ******* çok başarılı bir isim ve her yönden grupta öne çıkıyor ancak rakipleri pasif atlar değiller, yani en ufak bir hata kaybetmesine neden olacaktır, rakip aradığınızda ise *******, ******* yazmak zorundayız.

 

5.AYAK:  ******* ve ******* grubun en iyi hazırlanan isimleri,  *******, ******* ve ******* ‘de yarış içi şartlardan dolayı yazılmalıdır.

 

6.AYAK:  ******* yine çok formda ve yine çok kolay geçebileceği rakipler yanında net favori, hatta bu safkanın kazanma karakteri iyi olsa çok sağlam bir banko olarak önerebilirdik, yine de görülen köy kılavuz istemez diye bir laf var yani görüleni koşarsa kolay kazanır. Banko yazmak isteyen değerlendirebilir. Karakterinden dolayı yanına at yazacaksak elimiz birçok isme gidecektir. ******* hem kaliteli hem iyi hazırlanmış ama o da *** gibi kazanma karakteri düşük bir at. Dolayısıyla eğer favorimiz kazanamazsa bu koşuda çok sürpriz bir isim kazanabilir, örnek olarak şu isimlerden *******, *******, *******, **************gibi bomba isimleri değerlendiriniz. Özellikle *******takibe alalım, bu atın start sorununu çözmeye uğraşıyorlar, zaten starttan çıktığı gün 50 ganyanla muhtemelen kolay kazanacaktır.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.