2 aralık 2019 bursa altılı ganyan sürpriz atlar

2 aralık 2019 bursa altılı ganyan sürpriz atlar

2 aralık 2019 bursa altılı ganyan sürpriz atlar

 

*1.AYAK:* ************ son yarışı çok beğenildi. Ahır önerisi olarak gelen takip atlarımız ************ ve ************ ihmal etmeyelim. İlk yaırşında adapte olamayan ************ ara sonrası sıkı hazırlanmış.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı, sadece ************ hakkında “ileride bu grupları geçebilecek kapasitede” denildi.

 

*3.AYAK:* İki çok sürpriz isimden bahsedeceğiz. Önceki yarışında hedef yapılan ancak istenilen başarıyı gösteremeyen ************ ile yarış içi problemleri çözülürse çok koşar denilen ************ kuponlarınızda olsunlar.

 

*4.AYAK:* Bu kilolarda da etkili olabilen ************ ile mükemmel forma ulaştığı söylenen ************ yanına toparlandığı gözlemlenen ************ da yazılmalı.

 

*5.AYAK:* Kilo farkları da bu koşuyu oldukça zorlaştırmış durumda. Çok at yazılması gereken koşuda özellikle ************ dikkat. Grup sert gelmezse adını duyuracaktır. Bu safkanı Takibe alalım yakında kazanır dediler.

 

*6.AYAK:* Son yarışını tekrarlarsa kazanır denilen ************ yanına takibe aldığımız ************ yazalım zira bu kez şartlar lehine olacağından sürpriz yapma ihtimali yüksek.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.