2 Bankolu 23 Ekim İSTANBUL altılı yorumlarımız

2 Bankolu 23 Ekim İSTANBUL altılı yorumlarımız

23 Ekim İSTANBUL altılı yorumlarımız

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibi buraya iddialı geliyor. AT İSMİ GİZLİ takısal desteği ile bugün farklı koşabilir. AT İSMİ GİZLİ koşarım derse rakip tanımaz. Sağlam kuponlar burayı kapatabilir.

2.AYAK: Bir türlü iyi durumunu yarışa taşıyamayan bomba isim AT İSMİ GİZLİ ‘a dikakt edin, gücünü yansıttığı an bomba yapacaktır. Diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu mesafede özellikle denk kilolarda bu rakiplere geçilmemelidir. BANKO yazılabilir.

4.AYAK: Yarış içi birçok değişkenler şansları eşitliyor. Sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Bu aralar oldukça form tutan AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlar lehine geliştiğinde nasıl kolay kazandığını gösterdi. Bugün uygun şartlarda kazanmasını bilecektir. BANKO

6.AYAK: Sürpriz takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün patlama yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ bu kez daha hazır. AT İSMİ GİZLİ sürprize hazır yapısı ile kuponlarda olmalı. AT İSMİ GİZLİ bugün çokça konuşulan isimler. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: ****
3.AYAK: *
4.AYAK: ****
5.AYAK: *
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.