2 eylül 2019 pazartesi kocaeli altılı yorumları

2 eylül 2019 pazartesi kocaeli altılı yorumları

2 eylül 2019 pazartesi kocaeli

 

1.AYAK: Rakiplerinin yürümeye dermanı yokken bu formu ile YILDIZLI BÜLTEN kolay kazanması gerekir. BANKO

 

2.AYAK: Yarışın erken sürate bineceği koşuda ekmeğine bal sürülen üçlü YILDIZLI BÜLTEN YILDIZLI BÜLTEN ve  YILDIZLI BÜLTEN ayırımsız yazılmalıdır.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN son yarışında kalitesini gösterdi. Zira eküri koşmasaydı büyük bomba patlatmış olacaktı. Sorunu giderildiğinde kazanır demiştik ve bizi yanıltmadı. O koşusunda da gösterdi sorunsuz olduğunu. Bugün nispetten ciddi rakipleri bulunsa da kazanma ihtimali çok yüksektir. BANKO değerlendirilebilir.

 

4.AYAK: Genel olarak zor bir koşu ve sizlere önereceğimiz isim muhtemelen hiç yazılmayacak bir isimdir. YILDIZLI BÜLTEN yarışa kendini veremiyor çünkü idaresi zor bir tay. Binicisinin artık atı tanıması ile gerekli yerde konumlanıp hamle yapmasını bekliyoruz. Kazanma ihtimali vardır mutlaka kuponlarınız bu atı da ekleyiniz.

 

5.AYAK: Birbirinden kötü isimler arasında takip listemizden iki çok sürpriz isim önereceğiz. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN beklentileri henüz karşılayamamış olsa da iyi ellerde bakıldığı için her an patlama yapabilirler.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN problemleri giderilmiş artık kollamak lazım. YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartlar lehineyken ihmale gelmez. Grubun ayarında olmasa da YILDIZLI BÜLTEN form durumuna istinaden sprint kontejanından yazılmalı.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.