2 eylül 2020 İstanbul at yarışı yorumlarımız

2 eylül 2020 İstanbul at yarışı yorumlarımız

2 eylül 2020 İstanbul yorumları

*2 eylül istanbul*

*1.ayak: AT İSMİ GİZLİ* için kilo ve yarış içi bazı dezavantajlar olabilir. Lakin bazen rakipleri de favorinin ağır kilosuna aldanıp onu hafife alabiliyorlar. ** hafife alınırsa yine çıktığı gibi bitirecektir. Bu durumda BANKO yazılabilir. At yarışlarında tahmin bu şekilde yürütülmelidir. Şans ise yarışın gidişattaki belirsizliğine kalmıştır. Yani rakiplerinin umduğu gidişatta ulubatur sonlarda yorulur bizde onu geçeriz mantığı mevcut. Bu durumda *AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ* devreye girer gibi gözüküyor.

2.ayak: AT İSMİ GİZLİ bu aralar çok değişti dikkat. *AT İSMİ GİZLİ* sürpriz hazırlığında. Bomba yapması yakın diye not aldığımız *AT İSMİ GİZLİ* için şartlar uygun görünüyor. Diğer rakip atımız *AT İSMİ GİZLİ* ihmal etmeyelim zira temmuzdaki yarışında dün kazanan Blewus ile beraber önermiştik. Sıra kendisine olabilir. *AT İSMİ GİZLİ* daha geniş kuponlara önerilir.

*3.ayak:* İlk yarışından bu yana önerilen *AT İSMİ GİZLİ* ve bugün için ekibinin iddialı olduğu *AT İSMİ GİZLİ* arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz. *AT İSMİ GİZLİ* günün büyük favorisi olduğundan tutmasak da kuponlara ekliyoruz.

*4.ayak:* Binici tercihli *AT İSMİ GİZLİ* bugün çok koşacaktır. *AT İSMİ GİZLİ* Sentetikte ne yapar bilinmez ama tutunurum derse bu grubu kolay bile geçebilir. *AT İSMİ GİZLİ* sigorta.

*5.ayak:* Son yarışı çok beğenilen *AT İSMİ GİZLİ* mesafeden etkilenmezse kazanmaya yakındır diyorlar. Lakin bu koşuya ciddi hazırlanan ve yarış içi şartları lehine bulacak olan potansiyeline inandığımız *AT İSMİ GİZLİ* bizce bugün favoriyı yıkmaya yakındır.

*6.ayak:* İyi hazırlanan *AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ*  yanına AT İSMİ GİZLİ ekleyelim.

*ALTILI ŞABLONU*

1.AYAK: **
2.AYAK: ****
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: *
6.AYAK: ****

NOT: Altılı kurgunuzu bütçenize ve virgül sonrası atlara göre kendiniz ayarlayınız.

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.