2 haziran 2019 pazar adana altılısı özel kupon

2 haziran 2019 pazar adana altılısı özel kupon

2 haziran 2019 pazar adana

 

1.AYAK: ************* ve ************* bu koşu için duyum gelen isimler. Zor bir koşu olduğu herkesin hemfikridir. Küçük kuponlara bu iki atı yazmalarını büyük kuponların ise ************* ile birlikte tuttuğu isimleri eklemeleri önerilir.

2.AYAK: Takip atlarımız *************  ve ************* öncelikle yazalım. ************* dinçlikle çok koşar dediler. Bursayı sağlama almak adına uzman ekibimizin sıralaması şablondadır.

 

3.AYAK: Kazanma karakteri düşük olsa da bugün iyi hazırlanan ************* ve mesafeyi biraz kısaltabilirse ************* çok şanslıdır. ************* bu gruba göre kalitedir dikkat. Sağlamcılar için virgül sonrası isimler şablonda.

 

4.AYAK: ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır muhtemelen ancak son dönemdeki direnci çok artan ************* sürprizde değerlendirmek lazım. 

 

5.AYAK: Ahırlar çevresinde ************* çok dillenmiş durumda. bir grup kolay kazanır bile diyor. BANKO yazılabilir.

 

6.AYAK: Günün en zor koşusu olarak nitelendiriliyor ama hem duyumlar hem takip atı oluşu hem de uzman ekibimizin yarış içi şartlardan dolayı öne çıkarması ile ************* bu koşuyu kazanmasını bekliyoruz. BANKO

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44