2 kasım 2019 izmir altılısı özel tüyolu atlar

2 kasım 2019 izmir altılısı özel tüyolu atlar

2 kasım 2019 izmir altılısı özel tüyolu atlar

 

*1.AYAK:* Takip atımız ************ bu kez dişine göre grupta üst düzey formunun hakkını vermesi gerekir. Stili pek bir rakibi yokken BANKO yazılabilir.

 

*2.AYAK:* ************ ilk yarışında çok beğenildi. ************ çok formda ve ilgilileri bugün güveniyor. ************ ise takip atımızdı bugün yarın kazanır durumda dolaşıyor.

 

*3.AYAK:* Özellikle ************ dikkat. Bu grupta pek te dikkate alınmayacak ama bu kilolarda bu formu ile yazmayanlara cezayı kesebilir.

 

*4.AYAK:* Mesafe uzadıkça adını daha çok duyarız dediğimiz takip atımız ************  için bugün tüm şartlar lehine. BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Sorunları halledilince başarılı işle yapan ************ bugün de uygun grupta öne çıkıyor fakat banko güvenilecek karakterde de değil. Bu sebeple form tutan ************ ve kilosuna rağmen ************ rakip olarak yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz konumda olan ************ bir süredir takibimizdedir, kazanacağı şartları arayan safkandan bugün beklenen patlama gelebilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.