2 Mart 2019 İstanbul Altılısı Çok sürprizli kupon

2 Mart 2019 İstanbul Altılısı Çok sürprizli kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


2 Mart 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Mükemmel durumu ve görüntüsü ile ************  kazanmaya yakındır. Kalitesi malum ************  ise dinçlikle koşarım derse zaten rakip tanımaz.

 

2.AYAK: Eksikleri giderilen ************  bugün çok daha etkili koşar. ************   önceki koşusunda takibimize girmişti, bugün de ihmal etmeyelim. ilk kez koşanlardan ************  ve ************  için de çok hazır taylar denildi.

 

3.AYAK: ************  yine geri planda kalmış. Son yarışında ************  geçerken  sürpriz yaptı zannetmişlerdir. Ancak start sorunu çözüldükten sonra bu gruplarda adını hep duyuracaktır demiştik. Yine favorimiz ** diyoruz, daha sonra ** eklenebilir.

 

4.AYAK: ************   için çok uygun rakipler ancak bu safkanın 1400 üstü her mesafe tehlike demektir. Ayrıca yarışta çok süratli atlar da var. Gerçi bu atı etkileyebilecek süratta değiller ama azıcık zorlarsa sonlarda durabilir. Dolayısıyla ************  ve ************  mutlaka şanslı olacaktır. Bu sprinterler yarışa dahil olamazlarsa o zaman önde tutunacak olan ************  kazanmaya yakın olurlar.

 

5.AYAK: Bu koşuya özellikle bilenen ************  lehine şartlarda çok çok şanslıdır. Sürpriz banko olarak bile denenebilir. ************  ve ************  ise yarış içi avantajlarından dolayı değerlendirilmeli.

 

6.AYAK: ************  sürpriz zamanlarında bile önerdiğimiz isimdi. Kazanma özürlü oldu çıktı. Ama şu sıralar bildiğiniz üzre kazanma özürlü atların sırası gelmiş gibi kazanıyorlar , dolayısıyla öncelikle yazalım. İlk yarışından itibaren takibimize giren ************  mutlaka yazılmalı. ************  beklentiler çok yüksekti. ************  ise ahırda iyi görünenlerden.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.