2 Mayıs 201 Perşembe Ankara Ahırdan Tüyolu Altılı Kuponu

2 Mayıs 201 Perşembe Ankara Ahırdan Tüyolu Altılı Kuponu

2 Mayıs 201 Perşembe Ankara

 

1.Koşuda: İlk yarışlarına iddialı girecekler duyumu gelen ************* ve ************* ikilisini muhakkak kuponlara ekleyiniz.
3.Koşuda: ************* mükemmel formu ile pasif rakipler arasında herkesin bankosu olacak ama durumu iyiye giden ve bu rakibi ile arasında kalite farkı olmayan ************* bu kez sürpriz yapabilir dikkat.

________________________________

1.AYAK: Kapasitesini henüz gösteremeyen ************* bugün aksilik yaşamazsa çok koşar dikkat. ** sürpriz olanı ************* bugün yarın kazanır diye not edildi.

2.AYAK: Herkes benim atım kazanır der üstelik hiç koşmamış taylar olunca duyumlar daha ön plana çıkar. Bu koşudada birçok isim önerildi ama içlerinde en iddialı olanı ************* oldu. Kazanmaya bilenmişler dikkat, üstelik çok sürpriz konumda olan bir tay. Kesinlikle ilk 3 te yer alın denilen ************* de yazılmalı.

 

3.AYAK: Mükemmel durumdaki ************* gücü hafifsenerek bugün geri planda kalmış ama bizce grubun en dirençli ve güçlü atıdır. Bu gruptaki birçok rakibini kolay geçeceğini düşünüyoruz . Sadece kalite olarak üst sınıf atı olduğu aktarılan ************* dinçlikle beklentilerin üstünde koşup kazanabilir.

 

4.AYAK: ************* toparlanmış, tam kapasite koşarsa kolay kazanır. Aksi halde *************  devreye girer.

 

5.AYAK: *************   bu koşuda ** ama muhtemelen banko tercih etmek için riske girmeyecek kimse. Bizce çok rahat kazanacak ve SAĞLAM BANKODUR. Zira çok daha önce düzeldikten sonra seri yapar demişlerdi.

 

6.AYAK: *************  ve ************* ahırları ilk koşuları için çok iddialı. 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]