2 Nisan 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Tüyolu Yorumlar

2 Nisan 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Tüyolu Yorumlar

*2 Nisan 2019 Kocaeli Altılısı*

 

1.AYAK: ************* yarış içi avantajlara sahip olduğundan çok şanslıdır. Bu kez daha iddialı oldukları aktarılan ************* rakip olarak yazılmalı. Bize önerilen iki isim var ama sağlama almak isterseniz kapatmanız gerekebilir.

2.AYAK:  *************kalite ve form olarak üst düzeyde olsa da kazanma karakterinden dolayı tek bırakmak risklidir. Özellikle takip atımız ************* önceliğinde ************* ve ************* yazalım.

 

3.AYAK: Mükemmel formdaki ************* ‘a rakip olarak ciddi hazırlandığı söyleen ************* mutlaka yazalım .

 

4.AYAK: Son zamanların en yüksek afg oranına ulaşan ************* böylesine yarışları kolay kazanmaya devam edecektir. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK:   ************* ve ************* arasında geçmesini beklediğimiz koşuda eğer beklenen gidişat seyretmezse tüm safkanların şansı olabilir.

 

6.AYAK: Takip atımız ************* bir türlü istediği şartları yakalayamayınca kazanamadı. Bugün de ön planda değerlendirelim. Daha önce önerilen ************* ihmale gelmez. Diğer rakiplerini şablomuzda sıralıyoruz,  tüm isimleri ayırımsız yazarsanız bu koşuyu da rahat izlersiniz.

 

*YORUMLARIMIZA GÖRE ALTILI ŞABLONUMUZ:*

1.AYAK: *************
2.AYAK: *************
3.AYAK: *************
4.AYAK: *************
5.AYAK: *************
6.AYAK: *************


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44