2 Ocak 2019 Bursa Altılısı Ahır tüyoları ile sağlam banko

2 Ocak 2019 Bursa Altılısı Ahır tüyoları ile sağlam banko

2 Ocak 2019 Bursa Altılısı Ahır tüyoları ile sağlam banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

2 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK:  ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacar dediler ama  ************* ‘ da ilk yarışında dön gel yapmış bugün kesin yaz dediler.

 

2.AYAK: İlk ayakta sürpriz bir tüyomuz geldi, Son birkaç aydır yaşadığı problemleri giderilen ************* için ahırdan kazanır sesleri çıkıyor, ************* ilgilileri de birhayli iddialıymış, bizden demesi. Son yarışı pas geçip burayı hedefleyen *************‘de ihmal edilmemeli. Birde henüz bekleneni veremeyen formda bir ************* var takibimizde, ilgilileri binici değiştirerek sorunu çözmeyi planlıyorlar, sadece atı yarışa erken dahil etmesi kazanmasına yetebilir dikkat.

 

3.AYAK: ************* bugün harika görünmüş.  ************* ve ************* ile burayı rahat izleyebilirsiniz.

 

4.AYAK: Canı istediğinde artık grup farketmeksizin kazanan sınıf atlamış bir ************* her grupta yazılır.  ************* şüphesiz sorunsuz olsa rahat kazanır. Diğer rakipler sorunlu olduğundan bu iki attan biri muhtemelen kazanacaktır.

 

5.AYAK: ************* rakiplerinin vasatlığına dayanarak herkesin bankosu konumunda , ancak ilk yarışını görmezden gelin denilen ************* bizce ihmal edilmemeli. Hatta ******** isimli atlar mutlaka yazılmalı diyoruz.

 

6.AYAK: ************* kazanma karakteri zayıf ama bu koşuya çok sıkı hazırlanmış. Formda gözüken kaliteli isimlerin de sorunlu olduğunu göze alırsak sağlam banko olarak yazabiliriz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.