2 Ocak 2019 İstanbul Altılı Yorumları Uzmanından Ahır Tüyolu 4 adet sağlam banko

2 Ocak 2019 İstanbul Altılı Yorumları Uzmanından Ahır Tüyolu 4 adet sağlam banko

2 Ocak 2019 İstanbul Altılı Yorumları Uzmanından Ahır Tüyolu Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

2 Ocak 2019 İstanbul

 

1.AYAK: İlgililerinin aşırı güvendiği *********** uygun grupta banko yazılabilir, tek ciddi rakip bizce *********** olabilir.
BANKO: * ,,,*

 

2.AYAK: Yarış kazanmak için uygun şartlar arayan *********** yine iyi seçim yapmış , rakipler ciddi gözükse de bu formu ile yine geçilmeyecektir.
BANKO: *

 

3.AYAK: *********** afg oranlarında çok önde olsa da bugün harika diye adından bahsedilen *********** ve start sorunu yaşamayacak olan *********** mutlaka kuponlara ekleyin.
SIRALAMAMIZ: ***

 

4.AYAK: *********** bu rakiplere geçilmesi çok zor bir isim.
BANKO: *

 

5.AYAK: *********** problemleri giderilmedi ama bu haliyle bile bu rakipleri kolay geçer diyorlar. Çok eksik koşarsa *********** devreye girebilir.
BANKO: *,,,*

 

6.AYAK: Takibimizdeki *********** bugün çok sürpriz konumda ama bizce tam da kazanması gereken şartlarda mücadele edecek. Bugün çok banko önerimiz olduğundan misliciler bu sürpriz ismi de banko değerlendirebilirler. Sağlamcılara diğer önerileri paylaşalım. Ahır önerisi sürpriz isim *********** öncelikle yazın. *********** ve *********** takibe alınması gereken kazanmaya hazır isimler. Bu koşuda sadece önerileri paylaştık, tuttuğunuz isimleri ekleyiniz.
SIRALAMAMIZ: *,,,,*,*,*

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.