2 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Bankolu Kupon

2 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Bankolu Kupon

2 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

2 Şubat 2019 Adana Altılısı

 

1.AYAK: Uzman ekibimiz ************* için eksik koşmazsa kazanır diyor ama yarış içi seyir tersine gelişebilir, dolayısıyla ************* ************* ,************* ve ************* şanslı olacakken bir de uzun ara sonrası dinçlikle pek kaale alınmazsa çıktığı gibi bitirebilecek olan ************* eklenebilir.

 

2.AYAK: Bu koşuda ahırdan önerilen ************* için sprintte geç kalmazsa kazanır diyorlar. Çok cazip banko olarak biz yazacağız.

 

3.AYAK: Bu koşuda iki isim rakiplerine göre öne çıkıp ayrı kefede gözükse de bu koşuyu kesinlikle kapatmanızı öneriyoruz. Çünkü taktik savaşı iki isim arasında gelişecek, eğer birbirlerini tek rakip olarak görüp ona göre koşarlarsa beklenmedik bir isim sürprizi yapabilir .

 

4.AYAK: ************* ekibi yine iddialı, ************* için yarış içi şartlar lehine gelişecek. Çok formda ************* ile liderliği kolay alırsa bitirme ihtimali olan ************* topluca önerilenler .

 

5.AYAK: Yarış gören ************* form tuttuğundan bugün çok koşabilir dikkat. Eğer kendini yarışa vermezse ************* yarış içi şartların tamamen lehine olduğu bu koşuyu kazanmasını bilecektir.

 

6.AYAK: ************* ekibi bugün çok iddialı. ************* çıktı gibi bitirebilecek formda.  ************* ise kalite kontejanından yazılmalı.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.