2 şubat 2020 izmir altılısı tüyolu yorumlar

2 şubat 2020 izmir altılısı tüyolu yorumlar

2 şubat 2020 izmir altılısı tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Düzenli aralıklarla koşup iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ bugün de etkili koşacaktır. Ekim ve kasımdaki başarısız yarışlarının ardından mükemmel bir hazırlık dönemi geçiren AT İSMİ GİZLİ için bu sezona mükemmel başlayabilir dediler.

 

*2.AYAK:* Son yarışında ahırdan iddialı önerilen AT İSMİ GİZLİ ara sonrası çok iyi koştu. Bugün daha hazır bir şekilde katılıyor. Rakip olarak pistte çok konuşulan AT İSMİ GİZLİ yazalım.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu grupta bu formu ile hayli öne çıkıyor. Bu aralar bu tür yarışlarda ilginç sonuçlar çıkmakta zira binicisi kazanmak istemediğinde yarış içinde bunu açıkça belli ediyor. Eğer bu tür bir durum yaşanırsa ve eksik koşarsa sürprizi AT İSMİ GİZLİ dan bekleyebiliriz.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta lehine şartlarda yine çok şanslıdır. Sürprizde AT İSMİ GİZLİ önereceğiz , dinçlikle çok koşması bekleniyor dikkat.

 

*5.AYAK:* İlk yarışından bu yana takibimizde olan AT İSMİ GİZLİ her an yarış kazanacak durumdadır. Kazanma karakteri zayıf olan AT İSMİ GİZLİ ise form durumuna istinaden rakip olarak yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Yakın zamanda takip listemize giren AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ikilisi mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.