20 ağustos 2019 salı ankara at yarışı yorumu favori olmayan sağlam banko

20 ağustos 2019 salı ankara at yarışı yorumu favori olmayan sağlam banko

20 ağustos 2019 salı ankara at yarışı yorumumuzda favori olmayan sağlam banko vardır.

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kalite YILDIZLI BÜLTEN ise yarış içi avantajlardan dolayı öncelikle yazılmalı. 

 

2.AYAK: Ahır önerisi olarak iddialı katıldıkları bildirilen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda muhakkak olsun.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN iyi ahır bakımı ile bugün yarın kazanır dikkat. Kilosu müsait olunca rakip tanımayan YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN üst düzey formu ile çok öne çıkıyor olsa da her şartta iyi koşabilen YILDIZLI BÜLTEN ihmal edilmemeli, düzelen ve yarış seçen YILDIZLI BÜLTEN için de şartlar müsait.

 

5.AYAK: Favori olmayan sağlam bankomuz bu koşudadır. YILDIZLI BÜLTEN neredeyse tüm isimlerin aynı stilde olduğu bu koşunun tamamen lehine şartlarda gelişeceği için kolay kazanmasını bekliyoruz. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri buraya hedeflenerek geliyor. Bugün bekleneni verebilir. Yine ciddi hazırlıktan geçen YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.