20 ağustos bursa altılı yorumları ve ahırdan tüyolar

20 ağustos bursa altılı yorumları ve ahırdan tüyolar

20 ağustos bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

20 ağustos bursa ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK***** çok iyi durumda bu yarışa girecekmiş. Kazanmasını bekleyen bir grup ata çok güveniyor. Bizde zor programı kolaylaştırmak adına ilk ayakta BANKO öneriyoruz.
BANKO: *****

2.AYAK: ***** artık kazanacak durumda ve bugün ekibi güveniyor. Lakin ***** için iyi duyumlar geldi. Bu koşusundada yazın ve takip listenize de alın.  *****ve ***** daha sağlamcılar yazsın.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK:***** için yarış içi avantajları varken kazanması doğal sonuç olur. Ancak kazanamazsa ciddi bir sürpriz çıkabilir. *****
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  ***** için bursada da kazanır eksik etmeyin kuponlardan denildi. Grup sert gözükse de yazalım zira aşırı formda. ***** kalitesi ortada. ***** ve hatta *****de sağlam kuponlarda olmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: Ahır önerisi ***** mutlaka öncelikle yazın.***** kazanma karakterinin dşüklüğüne rağmen bugün ciddi hazırlandığı bilgisi geldi. *****bekleneni bir türlü veremedi ama durumu iyiymiş biz yinede yazalım. ***** ve *****daha sonra eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: ***** kalite olarak bu grubu geçebilecek kapasitede olduğunu biliyoruz, form durumu için de çok iyi yorumu gelince favori öneriyoruz. Hatta cazip banko olarak bile düşük bütçeli kuponlar değerlendirebilir. Tek ciddi rakibinin kaliteli ***** olabileceğini düşünüyoruz.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.