20 aralık 2019 cuma kocaeli at yarışı yorumları

20 aralık 2019 cuma kocaeli at yarışı yorumları

20 aralık 2019 cuma kocaeli at yarışı yorumları

 

*1.AYAK:* ************* için ilk yarışını kazanır notu var, bu formu ile kazanma özürlü değile bu rakipleri geçmesi gerekir. Takip için ahır önerisi olarak gelen ************* ve iddialı girdiği son yarışında formunun üst düzey olduğunu kanıtlayan *************  ihmal edilmemeli.

 

*2.AYAK:* Henüz iyi durumunu yarışlara yansıtamasa da ************* ciddi hazırlıktan geçen iddialı bir isimdir. Afg oranlarında hayli gerilerde olacak ama siz kuponlara ilk sıradan yazınız. Kazanma karakteri düşük olmasa ************* çok daha iyi gruplarda iyi işler yapar. 

 

*3.AYAK:* Mükemmel gözüktüğü aktarılan ************* bu aralar bomba bekleniyor dikkat.

 

*4.AYAK:* Abone listesine özel yorum olarak gönderilmiştir. 0542 832 1 444 hattımızı whatsaapp ekleyin. Bizimle iletişime geçiniz.

 

*5.AYAK:* Ekibinin güvendiği ************* ve bu iddialı katılan ************* arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*6.AYAK:* ************* ve ************* benzer karaktere sahip kazanma özürlü isimler. Bu sorunları olmasa arap atları arasında parmakla gösterilecek durumda olurlardı. Yarış içi şartlar lehine gelişip milimetrik sürülmeleri gerekir. 

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.