20 aralık 2019 izmir günün sürpriz atları

20 aralık 2019 izmir günün sürpriz atları

20 aralık 2019 izmir günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Yarış içi şartlar lehine geliştiğinde bu tip grupları geçebilecek gücü olan ************  öncelikle yazılmalı. İyi form durumları devam eden denk güçler ************ ve ************ bugün ihmal edilmemeliler.

 

*2.AYAK:* Tayların totolarından dolayı biraz riskli gözükse de ************ ve ************ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz

 

*3.AYAK:* Tabelayı gören atın favori çıktığı bu koşuda çoğu sorunlu isimler var. Aralarında yarış içi şartları lehine bulacak olan ************ çok şanslı olacağını söyleyebiliriz.

 

*4.AYAK:* Toparlandığı bilinen ************ eksik koşmazsa kazanacaktır. Biniciden iddialı olan ************ sağlam kuponlara eklenmeli.

 

*5.AYAK:* ************ ve ************ kendilerine göre uygun grupta çok şanslıdır. Yalnız iki sürpriz isim ************ ve ************ iyi form durumlarına istinaden yazılmalı.

 

*6.AYAK:* İyi gözüken isimler ************ ve  ************ dışında bir öneri gelmedi. Eksik koşarlarsa çarşı karışır.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.