20 Ekim 2018 Cumartesi Ankara Altılı Tahminleri Yine Sağlam Bankolu

20 Ekim 2018 Cumartesi Ankara Altılı Tahminleri Yine Sağlam Bankolu

20 Ekim 2018 Cumartesi Ankara Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

20 Ekim 2018 Cumartesi Ankara

1.AYAK:  Şu sıralar sürpriz hazırlığındaki  ************ favorimiz.  ************ ve  ************ yine etkili olabileceği şartlarda yarışacak.  ************ kazanması için çok yıpratılmaması lazım. Yarış içi şartlar alehine olsa da yazmalıyız ki olur da rahat bırakılırsa cezayı keser. Sağlamıları için sıralamada virgül sonrası ekleyeeğiz.
SIRALAMAMIZ: ****

2.AYAK:   ************ için yakın zamanda sürpriz yapabilir demiştik zira iyi koşup 2. kaldı. Bugün yine şanslıdır.  ************ sınıf atladı,  ************ ahırlarda bugün çok konuşuluyor dikkat.  ************ ise form durumlarından dolayı yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK:   ************ aslında rakipleri ile kıyaslanamayacak seviyede farklı durumda. Yarış içinde zorlanarak kazanma görüntüsü verse de kalitesi ile her şartta bu rakiplerini geçebileceği malum. Bugün aşırı sevdiği pistte aşırı güzel formu ile pek te geçilesi gözükmüyor. Bugünün çok sağlam bankosudur.
BANKO: *

4.AYAK:  ************ yarış içi avantajlarından dolayı çok şanslı. Ancak  ************ için de çok iyi durumundan bahsedildi ve ekibi çok güveniyor. ************ ve  ************ bu tip gruplarda her zaman yarış kazanabilecek potansiyele sahipler. Bir de çok sürprizde  ************ yazalım zira kalitesini henüz yansıtamamış formda bir tay.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK:   ************ bugün çok ciddi hazırlıkları ile kazanması bekleniyor. Tek ciddi rakibinin  ************ olabileceğini söyleyebiliriz.
SIRALAMAMIZ:  **

6.AYAK:   ************ şuanda hemen herkesin bankosu konumunda. Normalde kazanma özürlü olan safkanlara pek güvenmeyiz ama bugün inanılmaz vasat rakipleri kolayca geride bırakması gerekir. Hem çok formda hemde rakipler vasat olduğundan son zamanların en sağlam bankosu olarak gözüküyor. Özürlü özürlüdür diyip rakip arayanlara sorunlarından kurtulduğu söylenen  ************ önerebiliriz. Çok zor olsada ciddi rakibinin kazanma özründen faydalanabilir.
BANKO: *,,,,,,,*

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

Havale ile ödeme yapmak için whatsapp hattımızdan bilgi alınız.
Her türlü ödeme işlemi sonrası whatsapp’tan ödeme yaptığınızı bildirin ve abone listesine eklenin.
Whatsapp : 0542 832 1 444

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.