20 ekim adana ahırdan tüyolu 3 bankolu altılı

20 ekim adana ahırdan tüyolu 3 bankolu altılı

20 ekim adana ahırdan tüyolu sağlam bankolu altılı

 

*1.AYAK:* İyi hazırlandığı söylenen ***********  ile son yarışına iddialı katılan ama etkili olamayan ***********  arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*2.AYAK:* *********** ve *********** son zamanlardaki artan form durumları ile bugün etkili olcaklar. Formu geriye gitsede bu rakipler yanında farklı duran ***********  ve *********** sağlam kuponlarınızda olsun.

 

*3.AYAK:* *********** son yarışında ağır favoriyken kazanma karakterinden dolayı sizlere nasıl ve kime geçilebileceğini yazmıştık. Zira %4 afg ile kazanan takip atımız olmuştu. Bugün ise bu koşuda takip atımız olmadığı için küçükbakır şartların lehine gelişeceği yarışta zincirleri kırıp kazanmasını bekliyoruz. BANKO

 

*4.AYAK:* Ciddi rakipler yanında bile önerilen *********** için kolay kazanması gereken bir grup ve lehine şartlar mevcut. Bu durumda BANKO önereceğiz.

 

*5.AYAK:* Kazanmak istemeyen ya da becerisi olmayan tüm isimlerin bir araya geldiği bu koşuda sadece takipten *********** var ve o da sadece yarış süratli gidip iyi yer tutarsa başarılı olabilir. Gününde olanın kazanacağı karakolluk bir ayak olacak.

 

*6.AYAK:* Önceden takibimize giren ve sürekli ciddi işlerle hazırlanan *********** tan bu kez  beklentiler çok yüksek. İlgililerinin çok güvendiğini de belirtelim. BANKO yazılabilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.