20 ekim pazar istanbulda özel tüyolu yorumlar

20 ekim pazar istanbulda özel tüyolu yorumlar

20 ekim pazar istanbulda özel tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* ************* son yarışındandan önce ahır önerisi olarak göze battığı ve yakında kazanabileceği aktarılmıştı. İyi koşup kazanamayan tay bugün bekleneni verebilir. Ekibinin istanbula iddialı getirdiği ************* mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Takip atımız ************* uygun grupta ama alehine şartlarda yarışınca kazanamamıştı. Bugün rakipler sertleşse de güzel formu ile lehine şartlarda kazanabilir dikkat.

 

*3.AYAK:* ************* güçlü ve uzun sprintini kullanabildiği her grupta yarış kazanabilir potansiyele sahip formda bir at. Lakin bugün için yarış içi şartların işine yarayacağını düşündüğümüz *************  da kuponlarda olmalı.

 

*4.AYAK:* Mükemmel formu var denilen ************* öncelikle kuponlarınızda olsun. Yarış içi şartları da lehine bulacağından çok şanslıdır. Banko önermememizin sebebi kazanma karakteridir. Dolayısıyla iyi koşup ikinci kalabilme ihtimali olduğundan rakip tuttuğunuz isimleri yazamanızı öneririz.

 

*5.AYAK:* Ahır önerisi ************* taktiksel olarak ciddi hazırlandığı bu koşuda ters bir rakip tarafından zorlanmaz ise çıktığı gibi bitirmesi bekleniyor. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Ara sonrası iyi hazırlandığı son yarışında iyi koşup kazanamayan ************* bu kez kendini affetirebilir.  Tekrar sevdiği piste getirilip sorunları çözülen ************* sürpriz yapabilir. Son olarak formunu sürekli arttıran ************* sağlam kuponlarda olmalı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.