20 eylül 2020 İstanbul altılı yorumlarımız

20 eylül 2020 İstanbul altılı yorumlarımız

20 eylül 2020 İstanbul altılı yorumlarımız

1.AYAK: Birinci ayak için ya tek ya hepsi diyeceğiz, Çünkü yarış sonucu AT İSMİ GİZLİ ‘ın start çıkışına bağlı olacak. Kısa ara sonrası iyi hazırlanan safkan starta girmekte veya çıkışta bir problem yaşamazsa kazanacaktır. Dilerseniz BANKO yazabilir ya da hepsi yapabilirsiniz.

2.AYAK: Kazanması uzun sürmez denilen takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün sahada en çok tutulan BANKO konumunda. Uygun rakipler arasında kazanmasını bilecektir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ mesafeye en yatkın ve en formda isim. Büyük bir hata yapmazsa kazanmasını bekliyoruz.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibi bugün yarın kazanırız diyor bakalım kısmet bugüne mi ? Sigorta için takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ önerebiliriz.

6.AYAK: Kalitesini yansıtmaya başlayan AT İSMİ GİZLİ boş kilosu ile mutlaka biryerlere gelecektir. AT İSMİ GİZLİ bugün başarısız yarışlarını unutturacak derecede ciddi hazırlandı dikkat.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ***
3.AYAK: *
4.AYAK: *
5.AYAK: ***
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.