20 haziran 2019 ankara tüyolu altılı kuponu

20 haziran 2019 ankara

 

1.AYAK: ************* İlgililerinin yine iddialı olduğunu belirtelim. Yarış içi şartlar da lehineyken sürpriz banko olarak değerlendirilebilir.

2.AYAK: Sürpriz çıkması muhtemel bir koşu. Özellikle ************* dikkat takibe alın yakında bombayı patlatır.

 

3.AYAK: *************  ilk yarışında geçilmez tutuluyordu, ancak yarış içinde arttıramayan bir görüntüsü vardı. Çimde belki daha iyi koşup kazanabilir ama bu şartlarda tek bırakmak mantıklı olmaz. Yarış içindeki şartları lehine kullanacak olan artık tecrübesi de gelişen ************* bugün sürpizi yapabilir. İddialı hazırlanan ************* ile sürprize müsait yapısı olan ************* geniş kuponlarca değerlendirilmeli. Birde bomba köşesinden ************* önerelim bu taydan beklentiler yüksekti ama henüz bekleneni veremedi, sorunları halledilmişse bir bomba gelebilir.

 

4.AYAK: ************* mükemmel formu ile yine kazanabilir. Rakip olarak zincirlerini kıran ************* öneririz.

 

5.AYAK: İlgililerinin iddialı bir şekilde getirdikleri ************* mükemmel formu ile sürprizi yapabilir. Sadece kazanma karakterindne dolayı yanına sigorta amaçlı ************* ekleyebiliriz.

 

6.AYAK: Yakında kazanır diye not ettiğimiz ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44