20 haziran 2019 perşembe izmir altılı ganyan tüyoları

20 haziran 2019 perşembe izmir altılı ganyan tüyoları

20 haziran 2019 perşembe izmir

 

1.AYAK: ************* için birkaç dezavantajlı durum olsa da yarış içi şartları lehine bulduğu her koşuyu kazanmaya yakındır denildi bu güzel formu ile.  ************* ise bir grubun güvendiği isim olup sigorta amaçlı eklenmeli.

2.AYAK: Takip atımız ************* , unutulduğunda ceza kesen ************* , bugün için iyi durumda olduğu aktarılan ************* bizim önereceklerimizdir.

 

3.AYAK: Hazırlıklarını yansıtırsa afffetmez denilen ************* yanına ilk yarışına istinaden bu grubu geçebileceği aktarılan ************* yazılmalı.

 

4.AYAK: Koruduğu formu ile ************* yine çok şanslı ama bugün için sürpriz konumda olan ************* den çok iyi duyumlar geldi. Mükemmel hazırlıkları ile bomba yapabilir dikkat.

 

5.AYAK: Zor bir koşu olsa da son dönemdeki form ve bugünün yarış içi avantajları bulunan ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK: ************* son yarışını tekrarlaması durumunda yine kazanacağı düşünülüyor. Bu koşuda başka bir öneri gelmedi.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44