20 kasım Bursa Altılı Yorumlarımız

20 kasım Bursa Altılı Yorumlarımız

20 kasım Bursa Altılı Yorumlarımız

 

*1.AYAK:* ************ çok formda ve sürekli bugün yarın kazanır diye dilleniyor. Fakat start sorunu tüm beklentileri boşa çıkartıyor. Pasif grupta çok şanslı yine ama bu sorunları varken banko olarak güvenilemiyor. Bu kez iyi yer tutar hatta çıktığı gibi bitirebilir denilen ************ sürprizi yapabilir.

 

*2.AYAK:* Ekibinin çok güvendiği ve sıkı hazırladığı ************ net favorimizdir. Kazanma karakterinin düşüklüğünden dolayı banko riskli olabilir ama başka öneri gelmediğinden rakip yazamadık, siz varsa tuttuğunuz isimler ekleyiniz.

 

*3.AYAK:* ************ son yarışında sizlere önerdiğimiz sürpriz bankomuzdu. Nitekim bizi yanıtlmadı ve kalitesini ispatladı. O yarışını sürpriz zannedip şans vermeyenlere bugün yine ceza kesecektir. Son yarışında bursa kumunda harika görüntü veren ************ aynı yarışı tekrarlarsa rakip tanımaz.

 

*4.AYAK:* Ahır önerisi ************ ile formda ************ ,************ ve ************ topluca yazılmalıdır.

 

*5.AYAK:* Son yarışında iddialı önerilen ************ bu kez kazanabilir. Takip atımız ************ bir türlü bekleneni veremese de ihmale gelmeyecek forma sahip.

 

*6.AYAK:* Takibe almamız önerilen ************  için bugün şartlar müsait dikkat. Bugün yarın kalitesini ispatlar diye söylenen ************ için çok uygun rakipler dikkat.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.