20 Mart 2019 Bursa altılısı tüyolu yorumları

20 Mart 2019 Bursa altılısı tüyolu yorumları

20 Mart 2019 Bursa

 

1.AYAK: Toparlandığı gözlemlenen ve sevdiği piste geri getirilen ************* ile bu aralar çok farklılaştı duyumu gelen ************* sizlere ilk ayaktan önereceğimiz isimlerdir. Bir de çok daha sürprizdeki takip atımız ************* koşuyor. Muhtemelen liderliği kolay alacağı ve rahatsız edilmeyeceği bir yarışta bombayı patlatacaktır.  ************* kalite kontejanından yazılmalı. ************* ahırlarda çok konuşuluyor dikkat.


2.AYAK:
 Yine çok sürpriz beklenen bir koşu. Burada iki takip atımız var ,************* ve *************  tam hedef katılıyorlar.

 

3.AYAK:  ************* muhtemelen lehine şartlarda gelişecek bu koşuyu kazanmasını bilecektir. Binicisi bir hata yaparsa diye sigorta amaçlı ************* yazalım zira sürpriz yapabilir.

 

4.AYAK:  ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır muhtemelen. Bu ikili yazılıp çok rahat bir yarış seyredilebilir.

 

5.AYAK:  ************* bu rakiplere geçilme ihtimali zayıf diyorlar. Jokeye verilen talimat atı erken sprinte kaldırması olacak. Muhtemelen sprinte başladığında direnecek bir rakibi olmayacaktır. Yalnız son yarışında ciddi kanaldan önerilen ************* fena koşmamış. Favorimizin geç kalması durumunda bir sigortamız olsun diye yazabiliriz.

 

6.AYAK:  ************* yine geçebileceği rakipler yanında çok şanslıdır. Üstelik bu kez şartlar daha da lehine olacaktır. Burada rakipler sert diye pek dikkate alınmayacak ************* var. Ahır görüntüsü mükemmel olan bu at bu grubu da geçerse şaşırmamalı. *************, ************* ve ************* sigorta amaçlı yazılabilir.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44