20 Mart İstanbul Veliefendi Koşu Yorumları Sağlam Altılı

20 Mart İstanbul

 

1.AYAK: Henüz bekleneni veremeyen **************** yine denk rakipler yanında etkili binicisi ile kazanmayı başarabilir. Takibimizdeki **************** bu mesafede ihmale gelmez. **************** ve ****************  sigorta olarak yazalım.

2.AYAK: İlgililerinin çok güvendiği **************** eğer hata yapmazsa bizce kazanır.

 

3.AYAK:  ****************  yarış içi avantajlarından dolayı favorimizdir. **************** form tuttu artık hep kazanmaya koşar. Yakın tarihte yarış gören **************** ihmale gelmeyecek kalitededir.

 

4.AYAK:  **************** bu koşuda adeta rakipsiz görülen ve çok güvenilen bir BANKO. Lakin biz arasından dolayı yanına yarış içi şartlardan dolayı önde rahat bırakılırsa direnme ihtimali olan **************** eklemek istiyoruz.

 

5.AYAK:  **************** ahır önerisi takip atımızdı. Bugün tüm şartlar lehine dönmüş. Bizce çok daha iyi koşacaktır dikkat. İyi yarışları ile **************** sert rakibidir.

 

6.AYAK: Takibimizde olan bomba isim ****************  genelde kötü koşmuyor ama yarış içi stili rakiplerinden etkileniyor. Bugün pek dikkate alınmazsa cezayı kesebilir dikkat. **************** için de çok iddialı bir grup var, bakalım ne yapacaklar. Bu kez mesafesinde **************** hata yapmazsa birincilik mücadelesinde kesinlikle olur.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44