20 MAYIS 2019 Bursa Altılısı Özel Tüyolar Sürprizler

20 MAYIS 2019 Bursa Altılısı Özel Tüyolar Sürprizler

20 MAYIS 2019 Bursa

 

1.AYAK: Rakipler biraz sert gibi gözükse de yarış içi şartlar lehine geliştiğinde kesintisiz sprint yapabilen ************* bugün de başarılı koşacaktır. Gücü belli kalite safkan *************  için düzelmiş bu kez etkili olur dediler.

2.AYAK: Son haftaların en zor koşusu olacak. İyi koşması beklenen isimler, hazır olmayan ama kaliteli isimler , kazanma karakteri düşük favoriler ve kapalı kutu birçok isim var. Bunlar arasında *************  bir süredir takibimizdeki isimdi. Bugün rakipleri de benzer durumda olduğundan kötünün iyisi olarak favorimizdir.

 

3.AYAK:  *************  takibimizdeki isimdir son yarışında az kalsın bombayı patlatıyordu, önemli olan tüyonun başarılı olmasıdır. O yarışını sürpriz zannedenler bugün şans vermezse cezayı kesecektir.

 

4.AYAK: Pek şans verilmemesine rağmen *************  bizce grubun en kaliteli atıdır. Sevdiği pistte herkesi yatırabilir dikkat. Son haftaların başarılı ismi *************  formunu daha da arttırdığından yazılmalı.

 

5.AYAK: *************  Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

6.AYAK: *************  Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]