20 Nisan 2019 İzmir altılı tahmin yorum ve tüyo sayafası

20 Nisan 2019 İzmir altılı tahmin yorum ve tüyo sayafası

20 Nisan 2019 İzmir

 

1.AYAK: Çimde başka koşar denilen ************* ihmale gelmez.

2.AYAK: Mesafesinde ve lehine şartlarda biraz bile boş bırakılırsa kazanma ihtimali çok yüksek olan ************* net favoridir. ************* çok sürpriz konumda ama dikkat bugün çok koşacak. ************* ,************* ve ************* ile burası kapanır.

 

3.AYAK: Yarış içi sorunları çözüldüğü aktarılan *************bugün yarın mutlaka kazanacaktır. Bizce çok sürpriz konumda olmasına rağmen BANKO denenebilir.

 

4.AYAK: ************* ve ************* ikilissinden bir birinci çıkacaktır.

 

5.AYAK: ************* ahırlardan da sağlam tek olarak önerildiğinden BANKO yazaılabilir fakat notlarmızda yakında bomba patlatır diye kaydettiğimiz ************* ve ************* sürprizde eklenebilir.

 

6.AYAK: Rakamsal olarak şablonda sıralama belirttik. Sürpriz takip atları da sıralamada olduğundan ayırt etmeden ekleyiniz.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44