20 Ocak 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu Kupon Çok sağlam banko

20 Ocak 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu Kupon Çok sağlam banko

20 Ocak 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

20 Ocak 2019 Adana

 

1.AYAK:  Arası olmasına rağmen kaliteli ************ hazır olduğu aktarıldığından kazanmaya yakındır. Stili rakibine rağmen temkinli giderse ************ bugüün bombayı patlatabilir dikkat. Aynı şekilde ************‘de gücünü idareli kullanırsa sonlarda direnebilir.

 

2.AYAK: Neredeyse hiç şans verilmeyen ************ sorunları halledilmiş, bugün beklenenin üstünde koşabilir dikkat. ************ kum pistte eksik koştuğu için bu rakiplere diş geçiremedi ama yinede yazılmalı zira kalite kalitedir. Bu iki isim rakiplerinden ön plandalar ama her ikisininde eksik koşma ihtimali riskleri olduğundan kazanma özürlü ************ ve ahır önerisi ************ yazalım. Daha sonra ************ eklenebilir.

 

3.AYAK: Bu kez start sorunu yaşasa da yarış içi şartlardan dolayı avantajlı konumda olan ************ kazanmasını bilecektir.
BANKO: *

 

4.AYAK: 2.BABA CUVEE ve ************ ahırdan önerildiği için bu ikiliyi mutlaka yazın. Özellikle 2.BABA CUVEE‘nin çok iddialı olduğunu öğrendik. ************ ve ************ altılı kuponları için sağlama almak adına yazılabilir.

 

5.AYAK: 1.PERSISTANCE  ağır kilosuna rağmen ahırdan ilk at önerildi. ************ ve ************ ile burayı rahat izleyelim.

 

6.AYAK: Bugün geri planda şans verilen ************ dikkat. Çok formda olduğu ve dinçlik sonrası ağrısının olmadığı aktarıldı. ************ kalitesini koşacaktır. ************************ ve ************ daha sonra yazmamız gerekenler.

 

GÜNÜN SÜRPRİZ ATLARI yıldızlı bültende.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.