20 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu 2 Adet Sağlam Bankolu Yorumlar

20 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu 2 Adet Sağlam Bankolu Yorumlar

20 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

20 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: Ahır önerisi ************ , bugün pist çevresinde çok tutulmayan ************ ve ************ ikilisi ve kilosuna rağmen 1.BABAUÇAN yazılıp rahat bir yarış izlenebilir.

 

2.AYAK: Biraz riskli gibi gözükse de bizce rakiplerinin eksik yanlarını iyi değerlendirecek olan ************ yine kazanacaktır, BANKO öneriyoruz. Sağlama almak isteyenler ************ ve ************ ‘i değerlendirebilirler.

 

3.AYAK: Çok kaliteli olmasa da bu grupta rakipsiz durumda kalan ************ yine kazanacaktır.

 

4.AYAK: ************ için grup aslında pasif değil, yani bu kadar afg oranı bu grupta hak etmiyor. ama yarış içi şartların tamamen lehine olması dolayıssıyla bir kez daha kazanmaya yakındır. Program para vermez zaten diyenler misli yapıp banko yazabilir. Öncelikli rakibi ************ olacaktır. Daha sonra sorunları halledilmeyen ama bu grupta en güçlü atlardan biri olan 5.DEMİRTURBO ile birlikte son yarışında çok güvenilen ************ yazalım. ************‘ de sigorta olsun.

 

5.AYAK: Zor bir koşu olsada burayı 3 at ile geçmeye çalışacağız. ************ grubun en güçlü atı. ************ ise yarış içi avantajlara sahip. Bir de boş kiloları seven ************ yazalım.

 

6.AYAK: Takibimizde olan sürpriz isim ************ bugün çok koşacak dikkat. ************ , ************ ve ************ yarış içi şartlardan dolayı mutlaka yazılmalı. Ahırdan gelen  ************ ve ************ ‘i de ekleyip sürpriz bekleyelim.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.