20 ocak 2020 bursa altılısı ahırdan çok sürpriz tüyo

20 ocak 2020 bursa altılısı ahırdan çok sürpriz tüyo

20 ocak 2020 bursa altılısı ahırdan çok sürpriz tüyo

 

*1.AYAK:* *************** gruptan güçlü bir isim ancak yarış içinde idaresi zor bir at. Binicisi idare edebilirse kazanma şansı artar. Lehine şartları bulursa *************** yine affetmez. *************** yarış gördü dikkat etmek lazım. *************** son yarışı çok beğenilmiş, bugün daha uygun kilosu ile mutlaka iyi koşacaktır.

 

*2.AYAK:* Mükemmel durumundan sıkça bahsedilen *************** için bugün yarın kazanır diyorlardı. Bugün için hakkında yine iyi duyumlar aldığımız tayı BANKO öneriyoruz.

 

*3.AYAK:* *************** ve *************** son zamanlardaki görüntüleri ile dillenen isimler. Lakin bu grubun güç, performans, kazanma karakterleri ve kilo şartlarından dolayı hayli zor olduğu belirtelim.

 

*4.AYAK:* *************** ve *************** arasında bir yarış olacağı aşikar fakat aralarında bir tercih yapacaksak bu *************** olabilir. Zira bugün rahat bir şekilde temposunu kurup bitirme ihtimali çok yüksek

 

*5.AYAK:* Liderliği erken alabilirse ***************  çıktığı gibi bitirebilir dikkat. Takibe almamız önerilen *************** her an bomba yapabilir. *************** yazsan olmaz yazmasan olmaz cinsten bir at, göstere göstere nasıl yarış kazanılmaz diye dolanan bir at.

 

*6.AYAK:* *************** bugün ahırlar bölgesinde çok güvenilen bir isim. Rakip olarak *************** önereceğiz , bu isim eski abonelerimiz hatırlar %1 afg ile kazandığında tek önerdiğimiz isimdi. Formda olduğunda bu tip grupları her zaman geçebilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.